Szkoła podstawowa nr 125 w Łodzi im. Janusza Korczaka

Odwiedź stronę obchodów 65-lecia szkoły

Apel porządkowy klas 0-III

Dodano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

8. 02. 2013 r. wszystkie klasy 0 – III spotkały się w sali gimnastycznej. Podczas tego spotkania wręczono nagrody uczniom klas drugich i trzecich za udział w konkursie „Śniadaniowa klasa”. Konkurs trwał przez cały pierwszy semestr. Na apelu zaprezentowano też nowozakupione filmy edukacyjne, które dzieci będą mogły oglądać podczas zajęć szkolnych. Na koniec spotkania p. Alicja Ziółkowska przypomniała o zbliżających się feriach zimowych i konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas ich trwania.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Zmodyfikowano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

Do wakacji zostało: 266 dni.

Zdjęcie szkoły

Czy wiesz, że...

W roku szkolnym 2014/2015  w naszej szkole jest realizowane są  innowacje pedagogiczne "Inteligentne odżywianie, czyli przepis na zdrowie" oraz "Żyję zdrowo, higienicznie i bardzo ekologicznie"

BIP Szkoły Podstawowej nr 125