Szkoła podstawowa nr 125 w Łodzi im. Janusza Korczaka

 

Apel porządkowy klas 0-III

Dodano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

8. 02. 2013 r. wszystkie klasy 0 – III spotkały się w sali gimnastycznej. Podczas tego spotkania wręczono nagrody uczniom klas drugich i trzecich za udział w konkursie „Śniadaniowa klasa”. Konkurs trwał przez cały pierwszy semestr. Na apelu zaprezentowano też nowozakupione filmy edukacyjne, które dzieci będą mogły oglądać podczas zajęć szkolnych. Na koniec spotkania p. Alicja Ziółkowska przypomniała o zbliżających się feriach zimowych i konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas ich trwania.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Zmodyfikowano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

Do wakacji zostało: 210 dni.

O Szkole

Zdjęcie szkoły

Czy wiesz, że...

Nasza szkoła zakwalifikowała się do programu „Mistrzowie kodowania”. Uczniowie ,którzy interesują się   programowaniem będą mieli szanse poznać różne programy i brać udział w ciekawych i innych zupełnie zajęciach. Ale najpierw do prowadzenia zajęć muszą się przygotować nauczyciele. Toteż będą brali udział w szkoleniach aby później móc bawić się z wami. Zajęcia będą przeznaczone dla uczniów

z klas 1-3 i 4-6.Ruszamy w drugim semestrze roku szkolnego 2015/16.

Innowacje pedagogiczne

Nowy program Akademia wolnego czasu w naszej szkole

Komunikaty

BIP Szkoły Podstawowej nr 125


Dziennik elektroniczny