Szkoła podstawowa nr 125 w Łodzi im. Janusza Korczaka

Apel porządkowy klas 0-III

Dodano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

8. 02. 2013 r. wszystkie klasy 0 – III spotkały się w sali gimnastycznej. Podczas tego spotkania wręczono nagrody uczniom klas drugich i trzecich za udział w konkursie „Śniadaniowa klasa”. Konkurs trwał przez cały pierwszy semestr. Na apelu zaprezentowano też nowozakupione filmy edukacyjne, które dzieci będą mogły oglądać podczas zajęć szkolnych. Na koniec spotkania p. Alicja Ziółkowska przypomniała o zbliżających się feriach zimowych i konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas ich trwania.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Zmodyfikowano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

Do wakacji pozostało: 29 dni.

Zdjęcie szkoły

Czy wiesz, że...

O zmianach w edukacji dowiesz się z informatora "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018"

Klasy siódme realizują projekt

edukacyjny  "Jak stworzyć

realistyczną fotografię

architektury  światowej?"

Plastyczny projekt edukacyjny

Klasa IV a i VII b biorą udział

w projekcie „Klasa w harmonii”

Projekt klasa w harmonii.

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej klas I - II biorą udział w projekcie edukacyjnym pt. „Mądre bajki z całego świata”. Projekt edukacyjny „Mądre bajki z całego świata”.

Nasza szkoła uczestniczy w Godzinie Kodowania. Dodatkowe informacje Godzina Kodowania.

Wyposażenie gabinetu

profilaktycznego zostało