Szkoła podstawowa nr 125 w Łodzi im. Janusza Korczaka

Apel porządkowy klas 0-III

Dodano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

8. 02. 2013 r. wszystkie klasy 0 – III spotkały się w sali gimnastycznej. Podczas tego spotkania wręczono nagrody uczniom klas drugich i trzecich za udział w konkursie „Śniadaniowa klasa”. Konkurs trwał przez cały pierwszy semestr. Na apelu zaprezentowano też nowozakupione filmy edukacyjne, które dzieci będą mogły oglądać podczas zajęć szkolnych. Na koniec spotkania p. Alicja Ziółkowska przypomniała o zbliżających się feriach zimowych i konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas ich trwania.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Zmodyfikowano: poniedziałek, 25, luty 2013 18:15

Do wakacji pozostało: 244 dni.

Zdjęcie szkoły

Czy wiesz, że...

O zmianach w edukacji dowiesz się z informatora "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018"

Nasza szkoła uczestniczy w Godzinie Kodowania. Dodatkowe informacje Godzina Kodowania

Klasa III b brała udział w projekcie Animacja – tygiel krytycznego i kreatywnego myślenia

Innowacje pedagogiczne.

Nowy program Akademia wolnego czasu w naszej szkole.

BIP Szkoły Podstawowej nr 125

Żyrafa - animacja