Szkoła podstawowa nr 125 w Łodzi im. Janusza Korczaka

 

Apel porządkowy

Dodano: wtorek, 17, wrzesień 2013 17:32

10. 09. 2013 r. w sali gimnastycznej odbył się apel porządkowy dla klas 0 – VI. Pani dyrektor Marzena Rybowska przypomniała o obowiązujących w szkole kolorach strojów uczniowskich oraz o wyglądzie strojów galowych. Mówiła także o sprawach organizacyjno-porządkowych dotyczących życia szkoły, a na koniec zwróciła uwagę na konieczność przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w szkole i na boisku szkolnym.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Zmodyfikowano: poniedziałek, 12, maj 2014 19:42

Do wakacji zostało: 130 dni.

O Szkole

Zdjęcie szkoły

Czy wiesz, że...

Nasza szkoła zakwalifikowała się do programu „Mistrzowie kodowania”. Uczniowie ,którzy interesują się   programowaniem będą mieli szanse poznać różne programy i brać udział w ciekawych i innych zupełnie zajęciach. Ale najpierw do prowadzenia zajęć muszą się przygotować nauczyciele. Toteż będą brali udział w szkoleniach aby później móc bawić się z wami. Zajęcia będą przeznaczone dla uczniów

z klas 1-3 i 4-6.Ruszamy w drugim semestrze roku szkolnego 2015/16.

Innowacje pedagogiczne

Nowy program Akademia wolnego czasu w naszej szkole

Komunikaty

BIP Szkoły Podstawowej nr 125


Dziennik elektroniczny